Kategorije

Kontakt

Splošni kontakti
eMail info@lestroj.si
Prodaja stroji 01/561 05 30
Tehnična trgovina (orodja) 080 50 51
Tehnična trgovina 01/561 05 36(37)
Servis 051/671 005
Rezervni deli 01/561 05 40
Računovodstvo (8.-16.h) 01/561 05 34
Faks 01/561 05 33
Naslov in podatki
Naslov Motnica 2a, 1236 Trzin
Google Maps
Davčna številka SI92206662
Matična številka 5329175000

Delovni čas
Ponedeljek-četrtek 8.-17. ure
Petek 8.-15.(14.*) ure
Sobota, Nedelja Zaprto
Servis: Ponedeljek-petek 7.30-16. ure

Označeno z *-velja v mesecih: Junij, Julij, Avgust.

.

Svetovalci

Domen Stupica
Svetovalec za stroje
Marko Krumpestar
Svetovalec za stroje
Grega Hrovat
Svetovalec za stroje
Brane Golob
Svetovalec za rezila in orodje
Tel.: 031 344 785
domen.stupica@lestroj.si
Tel.: 051 671 007
marko.krumpestar@lestroj.si
Tel.: 051 671 002 grega.hrovat@lestroj.si Tel.: 041 697 800
brane.golob@lestroj.si

Meta Majce
Svetovalka za rezila in orodje
Aljaž Kozmus
Svetovalec za rezila in orodje
Primož Orehar
Vodja servisa/logistike
Anže Zajc
Nadomestni deli
Tel.: 051 671 014 meta.majce@lestroj.si Tel.: 051 671 239
aljaz.kozmus@lestroj.si
Tel.: 051 671 005
servis@lestroj.si
Tel.: 051 671 009
anze.zajc@lestroj.si

.

Nastavitve

Menu

Ustvari račun za uporabo liste želja.

Prijava